Історія та напрями діяльності

Історія створення факультету магістратури, аспірантури і докторантури

Інститут магістратури, аспірантури і докторантури Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова створено в жовтні 2011 року з метою посилення науково-педагогічної та науково-дослідницької складової у діяльності університету, стратегічною метою якого є набуття статусу дослідницького. У 2015 році назву було змінено на факультет магістратури, аспірантури і докторантури. Це передбачає активну участь факультету у комплексній підготовці конкурентоспроможного фахівця європейського рівня, розвитку існуючих і створення нових потужних наукових шкіл, інтеграції навчального прогресу із науково-дослідною діяльністю на рівні підготовки магістрів, аспірантів та докторантів, розширенні магістратури та аспірантури, посиленні інтеграційних зв’язків із вітчизняними та зарубіжними науково-дослідними установами. Керівництво факультетом здійснює доктор історичних наук, профессор Савельєв Володимир Леонідович.

Головні завдання факультету:

• організація селекційної роботи;
• здійснення ліцензування та акредитації;
• участь у координації і контролі прийому до магістратури; аспірантури і докторантури;
• здійснення навчальної, виховної, наукової, методичної і освітньо- та науково-координуючої діяльності;
• підготовка магістрів до науково-педагогічної і викладацької діяльності;
• створення і видання навчально-методичних комплексів відповідно до навчальних планів магістерського рівня підготовки;
• участь у просвітницькій діяльності;
• виконання наукових досліджень з пріоритетних напрямів розвитку;
• забезпечення методологічної складової науково-дослідної роботи магістрантів, аспірантів, докторантів.

Структурними підрозділами факультету є:

• кафедра етики та естетики;

• кафедра методології науки та міжнародної освіти;

• кафедра педагогіки і психології вищої школи;

• кафедра соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики;

• навчально-дослідницький центр "Вальдорфська педагогіка";

• навчально-дослідницький центр "Міжнародна освіта".

Server Time: 2018-10-22 05:23:10
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115743